KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17255243
nr 1725 5243
Etsning
Torsten Renqvist (1924-2007), Sverige. Signerad. Bildmått: 19x25 cm, yttermått inklusive ram: 33x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 september 2025
kl 19:46:10
16/9 20:04:00
22/9 19:45:06